Siłownia

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne siłowanie ze stanowiskami do ćwiczeń z wolnymi i półwolnymi ciężarami. Sale wyposażone w sprzęt firmy SEVIM i sztangi ELEIKO oraz doskonały sprżet Technogym. Ćwiczenia z wolnymi ciężarami przy czujnym oku naszego instruktora są najlepszym sposobem na zbudowanie większej masy i tkanki mięśniowej, a ponad 20 stanowisk będzie doskonale się nadawać do ćwiczeń siłowych stabilnych.

 

 

Sala KRZEPA

- przestronna siłowania ze stanowiskami do ćwiczeń z wolnymi i półwolnymi ciężarami. Sala wyposażona w sprzęt firmy SEVIM i sztangi ELEIKO. Ćwiczenia z wolnymi ciężarami przy czujnym oku naszego instruktora są najlepszym sposobem na zbudowanie większej masy i tkanki mięśniowej.

 

 

 

Sala FORMA

- do dyspozycji na tej sali oferujemy Państwu doskonały sprzęt firmy Technogym. Mamy 10 stanowisk do ćwiczeń aerobowych które są wyposażone w bezprzewodowe paski do pomiaru tętna co daje możliwość nadzorowania całego procesy treningu i pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów w krótkim czasie. Natomiast 20 stanowisk będzie doskonale się nadawać do ćwiczeń siłowych stabilnych.

 

 

 

Mamy nadzieję że każdy z Państwa znajdzie cos dla siebie a nasi instruktorzy służą w każdej chwili pomocą.

Sklep sportowy

sklepik.jpg